İster açık alan davetleri, ister kapalı alan davetleri...

Unutulmaz ve ihtişamlı davetleriniz için Pia Sera iç ve dış mekan alternatifleriyle , siz ve seçkin misafirleriniz için farklı seçenekler sunuyor.

İki farklı organizasyon alanından oluşan Pia Sera Garden, açık havada,  doğayla iç içe, mutlu ve unutulmaz anlar yaşatıyor. 250 - 1600 kişi kapasitesi ile misafirleriniz bahçe ve açıkhava keyfinin tadını çıkarıyor. Misafirleriniz arzu ederlerse Garden Barda keyifli dakikalar geçirebiliyor.

Masa düzeninde 380, kokteyl&prolange’da 600 kişilik kapalı alanıyla da özel davetleriniz için eşsiz alternatifler sunuyor.

PiaSera, Düğün, nişan, konsept partiler, lansman toplantıları,  kurumsal yemekler yada hayal ettiğiniz farklı bir organizasyon için birbirinden farklı mekan ve hizmetler sunuyor.

En mutlu günlerinizi birlikte planlıyor, 5 yıldızlı seçenekler oluşturuyor. Büyülü atmosferiyle seçkin misafirlerinize benzersiz hizmetler sunuyor. 

Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabileceğiniz, elit davetler ve iddalı organizasyonlar için ihtişam ve zerafet kapılarını açıyor.  Konuklarınız en iyi şekilde ağırlanırken size de gecenin yıldızı olmak kalıyor.

Pia Sera düşlediğiniz organizasyonlara göre farklı kullanım alanlarıyla da seçeneklerini arttırıyor. Belirlenen konsepte göre kapalı veya açık alan planlamaları için seçkin konuklarınızı karşılamak istiyor.

LoungeBackstreet

Konsept partiler, özel organizasyonlar için longue backstreet.50-200 kişi kapasitesiyle davetlerinizde konuklarınıza ve size keyifli anlar yaşatmak için tasarlandı. Samimi ve sıcak ortamıyla özel günlerinizi Lounge Backstreet’ te ölümsüzleştirin.

CulinaryBackstreet

Event villa içersinde yer alan tam donanımlı mutfağımız Cullinary Backstreet’te düzenlenen yemek daveterine katılabilir, dostlarınıza muhteşem lezzetler sunabilirsiniz. Yemek kursları için 7-14, misafirleriniz için ise 20 kişi kapasitesiyle Culinary Backstreet  ile  yemek yapmanın keyfine varacaksınız.